O nas

Widzimy więcej, patrzymy dalej i dostrzegamy rzeczy, zanim zobaczą je inni.

Jesteśmy butikową kancelarią adwokacką rozumiejącą potrzeby małego i dużego biznesu. Wiemy też, jak duże wyzwania stawia przed przedsiębiorcami aktualny rynek. Kancelaria ASG oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dużych przedsiębiorstw jak i jednoosobowych działalności gospodarczych.

Jesteśmy gotowi, aby bronić Cię w procesie karnym na każdym jego etapie. Pamiętaj – w sprawie karnej to czas gra pierwsze skrzypce. Kiedy poweźmiesz informację o toczącym się postępowaniu karnym – niezwłocznie skontaktuj się z obrońcą. Po zleceniu nam sprawy, wiedz, że nie ma dla Ciebie „godzin otwarcia Kancelarii” – jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Twój interes prawny wymaga skutecznej obrony.

Wiemy też, że gdy wpadniesz w pętle zadłużenia trudno jest znaleźć pomocną dłoń. Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie dla osób fizycznych, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Przeprowadzimy Cię przez skomplikowaną procedurę zmierzającą do ogłoszenia upadłości, jeśli polubowne próby negocjacji terminów spłaty zadłużenia z Twoimi wierzycielami nie przyniosą oczekiwanego rezultatu.

Nasza oferta skierowana jest także do Wierzycieli, którzy potrzebują wsparcia w odzyskaniu swoich należności w postępowaniu upadłościowych bądź restrukturyzacyjnym.

 

Kompetencje poparte doświadczeniem

Założycielem Kancelarii ASG jest Adwokat Agnieszka Szwalska – Gudz, wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obronie oskarżonych w sprawach karnych, zarówno w postępowaniu przygotowawczym jak i procesie sądowym. Specjalizuje się także w prawie karnym gospodarczym oraz skarbowym.

Prawo korporacyjne nie skrywa przed nią żadnych tajemnic. Zakres jej praktyki obejmuje bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców, polegającą zarówno na negocjowaniu warunków umów, jak i reprezentowaniu Klientów w skomplikowanych procesach sądowych.

Nie jest jej także obca procedura upadłości oraz restrukturyzacji – oprócz współpracy z kancelariami adwokackimi na terenie województwa Śląskiego, w swej praktyce, Adwokat Agnieszka Szwalska – Gudz współpracowała także z kancelarią syndyka i doradcy restrukturyzacyjnego, poszerzając swoje kompetencje w obsłudze prawnej zarówno Wierzycieli jak i Dłużników.

Kilka lat swojej praktyki zawodowej poświęciła także na obsługę sporów odszkodowawczych.

O nas

Kontakt

Odwiedź nas:

Kancelaria Adwokacka ASG
Adwokat Agnieszka Szwalska - Gudz
ul. Staromiejska 12/1A
40-013 Katowice

Zadzwoń:

+48 782 665 400

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
W celu umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy.

Santander Bank Polska:

69 1090 2008 0000 0001 5546 6378: