Specjalizacje

Robimy tylko to, na czym znamy się najlepiej – poznaj Nasze specjalizacje.

Specjalizacje
Prawo Karne

Prawo Karne

Czas – to kluczowy czynnik w postępowaniu karnym. Jeśli otrzymasz informację, iż postępowanie karne rozpoczęło swój bieg, skorzystaj ze swojego prawa i niezwłocznie skontaktuj się z obrońcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, ustali linie obrony, a co najważniejsze – zacznie działać w Twoim interesie.

W sprawach karnych otrzymasz kompleksową opiekę – w pierwszej kolejności przeanalizujemy stan faktyczny sprawy oraz opracujemy właściwą strategię i skontaktujemy się z właściwymi organami.

Jeśli w Twojej sprawie dojdzie do zatrzymania lub posiedzenia aresztowego, nie musisz się obawiać, że nie zdążymy dojechać na czynności. Bez względu na miejsce planowanych czynności otrzymasz naszą opiekę – zrobimy wszystko, abyś w tym stresującym czasie był pewien, że zadbamy o to, aby Twoje prawa zostały respektowane.

Korzystając z Naszych usług otrzymasz opiekę prawną, aż do czasu prawomocnego zakończenia postępowania.

Prawo Gospodarcze

Prawo Gospodarcze

Nasza oferta jest skierowana zarówno do małych firm jak i dużych podmiotów gospodarczych.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne związane z prowadzeniem biznesu. Możesz na nas liczyć podczas bezpośrednich negocjacji warunków umowy z Klientem, zaopiniujemy lub sporządzimy dla Ciebie stosowne pisma lub umowy, będziemy Cię reprezentować przed sądami powszechnymi we wszystkich instancjach, a także nie zostawimy Cię, jeśli będziesz musiał stawić się przed organami administracji publicznej.

W ramach współpracy możesz skorzystać ze stałej pomocy prawnej, co pozwoli Ci na korzystanie z naszych usług na warunkach określonych w umówię o obsługę prawną.

Prawo Spółek Handlowych

Prawo Spółek Handlowych

Nasza Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą korporacyjną spółek prawa handlowego.

Jeśli chcesz założyć spółkę i nie wiesz od czego powinieneś zacząć to doradzimy, jaki wybór będzie dla Ciebie najkorzystniejszy z punktu widzenia formy prawnej działalności. Przeprowadzimy Cię także przez całą procedurę jej rejestracji.

Świadczymy także doradztwo prawne w związku ze zmianami struktury właścicielskiej spółek – przygotujemy stosowne dokumenty w zakresie zbycia lub nabycia udziałów lub akcji oraz dokonamy rejestracji tych zmian we właściwym Sądzie.

Prawo Cywilne

Prawo Cywilne

Nasza oferta rozciąga się także na pomoc prawną oferowaną osobom fizycznym.

Jeśli potrzebujesz porady, czy zapisy umowy z Twoim kontrahentem nie są dla Ciebie krzywdzące to sporządzimy dla Ciebie stosowną opinie prawną. Doradzimy w zakresie form zabezpieczenia realizacji umowy, które w realiach Twojej sprawy będą najbardziej odpowiednie.

Jeśli Twój kontrahent okazał się nieuczciwy, zajmiemy się windykacją roszczeń majątkowych w zakresie działań polubownych. Jeśli działania te nie przyniosą oczekiwanego rezultatu, skierujemy sprawę na etap postępowania sądowego, co w dalszej kolejności umożliwi windykację roszczenia w postępowaniu egzekucyjnym.

Prawo Spadkowe

Prawo Spadkowe

Kancelaria udziela pomocy prawnej w zakresie spraw spadkowych, tj.:

  • Stwierdzenia nabycia spadku, dział spadku,
  • Przyjęcie lub odrzucenie spadku;
  • Unieważnienie testamentu;
  • Wydziedziczenia osób uprawnionych do nabycia spadku z mocy ustawy;
  • Dochodzenia roszczeń z tytułu zachowku.

Kontakt

Odwiedź nas:

Kancelaria Adwokacka ASG
Adwokat Agnieszka Szwalska - Gudz
ul. Staromiejska 12/1A
40-013 Katowice

Zadzwoń:

+48 782 665 400

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00
W celu umówienia terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy.

Santander Bank Polska:

69 1090 2008 0000 0001 5546 6378: